reklama w internecie

Czyli piszta co chceta:):):) ...tylko w ramach regulaminu:P

Re: reklama w internecie

Postprzez pukla » 4 paź 2019, o 13:23

Fajnym sposobem na reklamę jest fotografia wnętrz. Taka profesjonalna sesja zdjęciowa to doskonały sposób na poprawę odbioru Twojej oferty. Kilka dobrych fotografii szybko przyciągnie ludzi. Fotografia wnętrz ma swoje zastosowanie w biurach nieruchomości (sprzedaż, wynajem obiektów), w branży bookingowej (wynajmy krótkoterminowe), portfolio architektów, czy hotele, restauracje, punkty usługowe. Warto zainwestować w reklame.
pukla
Statysta
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2 lis 2018, o 14:31

Re: reklama w internecie

Postprzez pukla » 4 paź 2019, o 15:55

pukla napisał(a):Fajnym sposobem na reklamę jest fotografia wnętrz. Taka profesjonalna sesja zdjęciowa to doskonały sposób na poprawę odbioru Twojej oferty. Kilka dobrych fotografii szybko przyciągnie ludzi. Fotografia wnętrz ma swoje zastosowanie w biurach nieruchomości (sprzedaż, wynajem obiektów), w branży bookingowej (wynajmy krótkoterminowe), portfolio architektów, czy hotele, restauracje, punkty usługowe. Warto zainwestować w reklame.


Polecam firmę do fotografia wnętrz cennik - Goodfoto - to prawdziwi profesjonaliści.
pukla
Statysta
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2 lis 2018, o 14:31

Re: reklama w internecie

Postprzez Lilka » 6 lis 2019, o 08:28

Jeśli chcesz skutecznie wypromować swoją firmę w Internecie, warto zapoznać się z zagadnieniem content marketingu. Publikacja dobrych i wartościowych treści pozwala dotrzeć z ofertą firmy do określonej grupy odbiorców. Dodatkowo, masz możliwość budowania długofalowych relacji z klientem. Content marketing nie sprowadza się jedynie do słowa pisanego, to również ciekawie stworzona infografika. Przykład rozbudowanych działań content marketingowych znaleźć można na stronie: https://www.ideo.pl/realizacje/dzialani ... g,253.html gdzie opisana jest kampania dla jednego z wiodących producentów zdrowej żywności.
Lilka
Statysta
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 sie 2019, o 07:42

Re: reklama w internecie

Postprzez Luka » 7 lis 2019, o 15:34

Faktycznie zrobienie takich zdjęć i opublikowanie ich na stronie może przyciągnąć oko. Również jestem estetką i staram się dbać o takie rzeczy. Z form reklamy na chwilę obecną wybieram reklamę internetową. Współpraca z ogarniętą agencją reklamową https://pirmedia.pl/ załatwia wszystko. Nie trzeba się już o nic martwić. Trzeba tylko z agencją ustalić na początku priorytety i metody działania.
Luka
Statysta
 
Posty: 40
Dołączył(a): 16 maja 2019, o 17:08

Re: reklama w internecie

Postprzez juliap » 14 sty 2020, o 15:39

Reklama stacjonarna też jest bardzo ważna, a jeśli chodzi o najróżniejsze wydruki to ja polecam skontaktować się w tym celu z drukarnią https://www.diamond-druk.pl/ . Widziałam u nich bardzo duży wybór ofert. Tutaj jakość druku jest bardzo wysoka, ceny przyzwoite, a przesyłka zawsze darmowa. Moim zdaniem to najwygodniejsza możliwość.
juliap
Statysta
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 gru 2019, o 12:25

Poprzednia strona

Powrót do Spontan

cron