Hero vs Dom Latających Sztyletów

Gatunek, który oglądają zarówno starsi jak i młodsi widzowie. Gwarantuje świetną rozrywkę.

Hero VS Dom Latających Sztyletów

Hero
3
43%
Dom Latających Sztyletów
2
29%
Ten i ten są extra
2
29%
Spałem na tym i na tym
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

Hero vs Dom Latających Sztyletów

Postprzez Knock Out » 13 paź 2008, o 23:40

Jakoś nie chce mi się zakładać dwóch tematów :D Jakby przypadkiem dało się zrobić z tego tematu ankietę to był bym wdzięczny jakby jakiś admin mi pomógł :)

Tak więc, który z dwóch lepszy: W Jednym narożniku "Hero"http://hero.filmweb.pl/. Chiński film w reżyserii Yimou Zhanga. Niesamowita oprawa muzyczna, niesamowite sceny walk, niesamowita kolorystyka i i ciekawa fabuła.
Obrazek

W drugim "Dom Latających Sztyletów"http://dom.latajacych.sztyletow.filmweb.pl/ w tej samej reżyserii. Piękne zdjęcia, zapierające w dech w piersiach sceny walki, ciekawa intryga.
Obrazek

Prosiłbym o waszą ocenę, który lepszy (może być subiektywna:))
Knock Out
Statysta

Re: Hero vs Dom Latających Sztyletów

Postprzez Coldar » 14 paź 2008, o 02:13

Obydwa filmy bardzo dobre, ładne itp. Lepszy (dla mnie) był "Dom latających sztyletów" (Melodramat), a muzyka super jest w nim, jeden z moich ulubionych soundtracków, jak nie najlepszy azjatyckiego kina... dodam ciekawostkę że reżyser (Yimou Zhang) tych filmów wyreżyserował ceremonię otwarcia igrzysk olimpijskich w Pekinie (kt. nie widziałem)...

moja ulubiona scena z Hero,.. (ale to osobiste "zboczenie" do widoku i dźwięku cięciwy)

Hero

Dom Latających Sztyletów - trailer

HoFD - Trailer
Coldar
kamasutra master

Postprzez Knock Out » 14 paź 2008, o 23:38

A mi jakoś bardziej przypadł do gustu Hero choć obydwa filmy oczywiście świetne. W czasach świetności oglądaliśmy je z kumplem maniakalnie czyli gdzieś tak kilkanaście razy:)
Hero chyba siadł mi bardziej ze względu na fabułę, czyli zimna, okrojona niemalże z jakichkolwiek wątków miłosnych itd., a ta symbolika oddana kolorami....miodzio:)
Natomiast duży plusem sztyletów jest ta pani Obrazek która w tym filmie zagrała jedną z głównych ról, a w Hero epizod.
Knock Out
Statysta

Postprzez inferno03 » 15 paź 2008, o 17:13

Obudwa filmy sa swietne i moge z miejsca ogladac kazdy bo tak mi sie podobaja. Muzyka w Hero wymiotka
inferno03
Aktor

Postprzez demmm9 » 29 paź 2008, o 21:29

Dla mnie lepszy Hero. Jednym słowem cudo i aż się dziwie, że tyle czekałem żeby się zabrać za jego oglądanie. Do takich filmów aż chce się wracać
Obrazek
demmm9
Reżyser

Postprzez Katiuszka87 » 23 gru 2008, o 11:26

Wolę "Hero", być może dlatego, że widziałam filmy w kolejności chronologicznej - tak, jak powstawały i ten pierwszy był dla mnie zdecydowanie świeższym przeżyciem :)
Katiuszka87
Statysta

Postprzez vaekin » 29 maja 2009, o 06:43

stary temat ale się wypowiem ;)
moim skromnym zdaniem Dom Latających Sztyletów jest lepszy
“All we are is what we're told and most of thats been lies.” J.R.
vaekin
Statysta

Postprzez dave84 » 1 cze 2009, o 19:30

Dorobiłem ankietę, zobaczymy;}
Choose your wife rather by your ear than by your eye.
Obrazek
Planeta Kobiet
dave84
Władca:)
Władca:)

Postprzez demmm9 » 20 wrz 2009, o 18:04

A ja dziś znowu wróciłem do Domku latających sztylecików. I znowu mam wrażenie, że końcówka mogła być trochę inna. Ale człowiekowi nigdy nie dogodzi bo jak będzie happy end to powie, że zawsze to samo i tak w kółko :P
Obrazek
demmm9
Reżyser

Postprzez Coldar » 21 wrz 2009, o 14:29

ja jednak "domek latających sztylecików" wolę - bliższe mi klimaty tam są :) - chociaż Hero będe musiał sobie odświeżyć bo mniej go pamiętam.... - i rzeczywiście to są filmy do których chętnie się wraca po kilku latach
Coldar
kamasutra master

Następna strona

Powrót do Przygodowe