Projektowanie Wnętrz

Czyli piszta co chceta:):):) ...tylko w ramach regulaminu:P

Projektowanie Wnętrz

Postprzez Slawoj8453 » 18 lip 2020, o 06:25

Hej, nie wiesz która firma zajmuje się projektowaniem wnętrz? Uważam, że firma Sarna Architekci - Projektowanie Wnętrz Rzeszów zna się na tym najlepiej. A jaką firmę Wy możecie polecić?
Slawoj8453
Statysta

Re: Projektowanie Wnętrz

Postprzez Luka » 10 wrz 2020, o 17:06

Nie znam się na tego typu firmach. Uważam, że to pójście na łatwiznę. Przynajmniej przy tak sporej ofercie stron, sklepów https://www.homebook.pl/produkty/lampy-wiszace/opcje-rodzaj-zyrandol gdzie można przecież znaleźć inspirację, tak jak ja dzisiaj, kiedy zastanawiałam się, jaki żyrandol do salonu. Kiedy wybieram sama, to wiem, że będę się z tego na pewno cieszyć. Żaden projektant nie zna moich preferencji.
Luka
Reżyser

Postprzez ulaula » 24 paź 2020, o 22:54

Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz, to nie znam lepszej pracowni architektonicznej niż Studio VK. Świetne i profesjonalne projekty aranżacji wnętrz, genialne podejście do klienta, tanio... Do tego naprawdę piękne i nowoczesne projekty domów, kuchni, łazienek. Polecam serdecznie!
ulaula
Statysta

Postprzez zasusa » 10 lut 2021, o 10:47

Szczerze, jestem bardzo wygodną osobą więc nie interesują mnie takie usługi. Po prostu wolę zakupić gotowy od a do z dom wykończony przez dewelopera www.victoriadom.pl. Prawdopodobnie to jest spowodowane tym, że bardzo mało czasu spędzam w domu.
zasusa
Statysta

Powrót do Spontan