Strona 1 z 1

Reklama dla firmy

PostNapisane: 29 maja 2020, o 16:00
przez kala
Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!

Re: Reklama dla firmy

PostNapisane: 17 lip 2020, o 05:33
przez Irek92332
Osobiście uważam, że najlepszą reklamą są bilboardy na mieście. Na stronie http://mediaefekt.com/ znajdziecie firmę, która zajmuje się montażem reklam na tablicach czy tez billboardach. Również produkcją tablice billboard i konstrukcje reklamowe.

Re: Reklama dla firmy

PostNapisane: 11 sie 2020, o 10:36
przez damian3326767
Dla mnie zawsze reklama jest bardzo ważna. Dlatego podjąłem decyzje że na pewno skorzystam z bardzo dobrej firmy http://mobilny-billboard.pl .

Re: Reklama dla firmy

PostNapisane: 26 sie 2020, o 13:04
przez juliap
W mojej opinii reklama internetowa jest w dzisiejszych czasach najważniejsza. Warto więc zobaczyć, co do zaoferowania ma Agencja Reklamowa Lublin: https://emedia.com.pl/oferta/usluga-strategia-e-marketing. Jest to agencja, która od wielu lat działa na ogólnopolskim rynku i osiągnęła wiele sukcesów.

Re: Reklama dla firmy

PostNapisane: 20 lis 2020, o 16:19
przez tyrtyr
A czy ktoś tutaj z was korzysta z formy reklamy jaką są plakaty i ulotki reklamowe? Bo jeśli tak to tutaj https://hej.mielec.pl/pl/694_artykuly_s ... etowa.html polecam poczytać jak dobrać dobrą drukarnię której zlecimy takie coś. Mi pomogło to wybrać dobrą ofertę.

Re: Reklama dla firmy

PostNapisane: 21 sty 2021, o 14:07
przez kingaa
Bardzo oryginalnym rozwiązaniem jest także ścianka reklamowa. Można ją ustawić na przykład na targach czy też innych eventach. Taką ściankę zamówicie w drukarni cyfrowej Copyshop: https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/s ... reklamowe/ .